Lekarze Cieszyn

lekarz Elżbieta Mrózek

Lekarz rodzinny

43-400 Cieszyn

Wzorowa lekarka rodzinna. Zawsze jest zainteresowana stanem zdrowia pacjenta, ma bardzo dużą wiedzę merytoryczną, profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do swoich obowiązków. Jestem pacjentem Pani doktor od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Zxcvb

mgr Dorota Ligocka

Logopeda

CIESZYN
43-400 Cieszyn

Pani Doktor jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego znam. Jest wyrozumiała i cierpliwa. Krótko mówiąc jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem kochającym swoją pracę. Posiada niemożliwą wiedzę.

lekarz Mieczysław Dutka

Internista, Kardiolog

43-400 Cieszyn

Lekarz bardzo dobry, o ogromnej wiedzy. Można go o wszystko zapytać i wszystko szczegółowo wytłumaczy. A przy tym bardzo dba o pacjentów. Przy nim człowiek czuje się bezpiecznie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Sławomir Teper

Przepilińskiego 165
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz i operator Godny polecenia Kompetentny ,konkretny a zarazem przesympatyczny czlowiek Jestem swiezo po operacji Czuje sie swietne I wierze ze tak pozostanie Oby wiecej takich madrych lekarzy Polecam z calego serca
Opinia dodana przez: Krystyna Stolatek

lekarz Jolanta Stonawska

Alergolog, Pediatra

Strzelców Podhalańskich 6
43-400 Cieszyn

Bardzo dobra lekarka. Kompetentna i pomocna. Doświadczona, wie dużo. Jednocześnie nie udaje, że wie wszystko. Polecam.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Andrzej Siekierka

43-400 Cieszyn

Same plusy! Super fachowiec. Uprzejmy, zawsze ma dobry humor, wzorowe podejście do pacjenta. Więcej takich!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krystyna Pastucha

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
ulica Filasiewicza 3A
43-400 Cieszyn

Pani Doktor prezentuje profesjonalizm pod kazdym względem, a dodatkowo jest ciepłym, życzliwym człowiekiem zależy jej na pacjencie jako człowieku. Gorąco polecam!

lekarz Maciej Szczębara

Urolog

43-400 Cieszyn

Jestem pod opieką Pana doktora odkilku lat jestem bardzo zadowolony bardzo dociekliwie sprawdza wyniki zaordynowanych badań laboratoryjnych.Jeśli wyniki nie są dobre okazuje swoje zaniepokojenie ale wynika to z Jego troski o pacjenta serdecznie polecam Pana Szczębare jako świetnego fachowca w swojej profesji.
Opinia dodana przez: ryszard

lekarz Tomasz Pohaba

Plac Świętego Krzyża 1/14
43-400 Cieszyn

8.08.16r. w szpitalu w Jastrzębiu Zdroju zostaliśmy bardzo mile przyjęci przez Pana Doktora .Przyjechaliśmy z polecenia innego urologa / tez bardzo dobrego/, gdyż była potrzebna konsultacja w warunkach szpitalnych. Ojciec miał problemy z cewnikiem, widać było z jakim zaangażowaniem mu Pan Doktor pomagał, a przy tym , co jest najważniejsze ,zostało wszystko skrupulatnie wytłumaczone. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Renata Gołyszny

43-400 Cieszyn

Pani doktor bardzo miła, poświęciła mojej córce dużo czasu i uwagi. Polecam! Wielu lekarzy wielokrotnie lekceważy gorączkę u małych dzieci, a pani doktor potraktowala sprawę poważnie, powiedziała na co zwrócić uwagę przez najbliższe dni i w jaki sposób postępować w danym przypadku.

lekarz Bronisława Szlauer

Choroby zakaźne, Hepatolog

Cieszyn

O Pani Doktor mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach. Z całą pewnością jest wybitną specjalistką, do tego niezwykle uprzejma, poświęcająca pacjentowi mnóstwo czasu. Przywraca wiarę, że jednak nie tylko pieniądze liczą się w dzisiejszym świecie. Po różnych doświadczeniach ze służbą zdrowia szczególnie miło to skonstatować Potrafi wysłuchać pacjenta z życzliwością i ogromną empatią. Leczę się akurat nie z choroby zakaźnej. Do Pani Doktor poradził mi się zgłosić jeden ze ...
Opinia dodana przez: Marek - Cieszyn

lekarz Jolanta Czaplińska-Jaszczurowska

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie
ulica Katowicka 1
43-400 Cieszyn

Pani doktor kompleksowo dba o dziecko. Bardzo uprzejma i wyrozumiała. Odpowiedziała natychmiast na wszelkie moje pytania, doradziła także w innych sprawach niż infekcji z kótrą się do niej zgłosiliśmy, polecam
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Piotr Firczyk

Nefrolog

43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz!!! Fachowo podchodzi do choroby każdego pacjenta.
{'id': 25549, 'name': u'Cieszyn'} Stomatolog
                                       lek. dent. Jan Jarosz

lek. dent. Jan Jarosz

NZOZ Stomatologia Ogólna lek. stom. Jan Jarosz
Bielska 37
43-400 Cieszyn

Mam pelne zaufanie do Doktora. Od wielu lat "opiekuje" sie moim uzebieniem i jestem bardzo zadowolona. Moze trudno w to uwierzyc ale od kiedy jestem pacjetka doktora nigdy nie bolaly mnie zeby. Regularnie przychodze na kontrole i co jakis czas,gdy Doktor zauwazy jakies ubytki, od razu je "naprawia". Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jan Matuszny

Internista, Lekarz rodzinny

Orzeszkowej 75A
43-400 Cieszyn

Fajny lekarz i dodny polecenia. Interesuje się pacjentem. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Uprzejmy.
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Jerzy Karasiński

Gabinet stomatologiczny
Srebrna 9
43-400 Cieszyn

Super dentysta. Gorąco polecam. Ja byłem u niego pierwszy raz i już będę się go trzymał. Bardzo fachowy, miły. spokojny, proponujący kompleksowe i przyszłościowe podejście do leczenia.

lekarz Marcin Iskierka

43-400 Cieszyn

Wysoki standard,profesjonalizm. Mialem wykonywana ultrasonografie brzucha. dotychczas doswiadczalem tego badania w postaci wykonywania wylacznie fizycznego skanowania. Tym razem pan doktor wykonal pewne dodatkowe badania oraz przeprowadzil szeroki wywiad chorobowy..wszystko w przyjaznej atmosferze... Jakby nie w ramach NFZ .
Opinia dodana przez: Marian

lek. dent. Adam Pasz

Stomatologia Pasz
Na wzgórzu 36
43-400 Cieszyn

Bardzo miły lekarz, ma dobrze zaopatrzony gabinet, można od razu zrobić RTG i nawet tomografia. Ja akurat byłem usuwać ósemkę chirurgicznie,szybko i bezboleśnie, a co ciekawe to płaciłem raz, a potem było kilka wizyt i usunięcie szwów za darmo w ramach usunięcia,jestem zaskoczony.Polecam

lekarz Jarosław Chmurawa

43-400 Cieszyn

Wyjątkowo uprzejmy, empatyczny, sprawia wrażenie bardzo dobrze wykształconego w swojej dziedzinie. Dobry kontakt z pacjentem, tlumaczy co się dzieje i jak postępować.

dr n. med. Adam Paluch

Specjalista
Sienkiewicza 1
43-400 Cieszyn

Profesjonalista w każdym calu. Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz drugą. Jest bardzo cierpliwym lekarzem, odpowiada na wszelkie pytania, jest delikatny przy badaniu. Nie poszłabym do innego specjalisty.
Opinia dodana przez: Monika